Закон №2518-ІХ «Гарантування речових прав на об’єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому».

26 Квітня

МОН  – майбутній об’єкт нерухомості. СМП – спеціальне майнове право. Особливості правового регулювання. Робота в ЄДЕССБ.

Вартість участі у вебінарі – 3150,00 грн. без ПДВ
Вартість участі у семінарі – 3450,00 грн. без ПДВ

Можлива оплата з ПДВ

Доповідач:

Сидорчук Ольга

Засновник та керівник юридичної компанії SEMPRA LAW. Адвокат. Член Ради директорів Конфедерації будівельників України.
Має великий досвід участі в розробці та погодженні містобудівної документації, неодноразово представляла інтереси клієнтів в громадських слуханнях щодо розгляду та погодження проектів генеральних планів, детальних планів територій тощо. Забезпечує юридичний супровід будівництва комерційної нерухомості, СГ об’єктів, об’єктів альтернативної енергетики.

Програма

Що нового в Законі «Про гарантування речових прав»:
Регулювання правовідносин. На кого поширює свою дію. Наслідки недотримання вимог. Випадки не виконувати вимоги. Нові терміни та визначення,спеціальне майнове право, майбутній об’єкт нерухомості, девелопер, гарантійна частка. Що таке «Об’єкт незавершеного будівництва». Подільні об’єкти та неподільні об’єкти – різниця.

МОН  – майбутній об’єкт нерухомості.
Що таке МОН, які є види види майбутніх об’єктів нерухомості. Реєстрація на майбутні об’єкти нерухомості. Відчуження МОН.

СМП – спеціальне майнове право. Особливості правового регулювання.
Що означає спеціальне майнове право та за ким воно реєструється. Особливості реєстрації на об’єкти незавершеного будівництва неподільні та подільні. Реєстрація в ДРРП. Перехід від замовника будівництва – девелопера до покупця.

Гарантійна частка.
Особливості формування. Які майбутні об’єкти  включаються. Дозвіл на відчуження.

Девелопер будівництва та вимоги до нього.
Чи обов’язково залучати та чи може бути генеральним підрядником? Можливості заміни. Умови договору щодо організації будівництва, функціонування будівництва. Договір щодо організації та функціонування будівництва на стадії будівництва – так чи ні. Ризики порушення договору.

Особливості реєстрації СМП з новим замовником.

Договір купівлі-продажу МОН.

Визначення, умови договору. Другий та наступний продажі МОН: чи потрібна згода замовника та який порядок укладення договору. Зміни до проектної документації: погодження з покупцем, порядок погодження. Що робити коли площа за проектною документацією відрізняється від площі за результатами технічної інвентаризації?

Актуалізація відомостей в ЄДЕССБ.

Як реєструються СПМ. Технічні умови, містобудівні умови та обмеження (МУО). Дозволи на будівництво видані до 10.10.2022 р. – порядок внесення змін. Внесення відомостей до ЄДЕССБ з правом на будівництво після 10.10.2022 року. Проектна документація на будівництво – як правильно зареєструвати. Ідентифікатор будівництва: для яких об’єктів присвоюється та чи обов’язково потрібно вносити. Внесення договору про організацію та фінансування будівництва між замовником та девелопером. Порядок формування в ЄДЕССБ документа про гарантійну частку. Отримання дозволу на будівництво та присвоєння адреси. Заяви про державну реєстрацію СПМ

Відповіді на запитання.

Вартість участі у вебінарі – 3150,00 грн. без ПДВ
Вартість участі у семінарі – 3450,00 грн. без ПДВ

Можлива оплата з ПДВ

Місце проведення:
м. Київ, вул. Михайлівська,1/3, готель “Козацький”