Зміни в оформленні відрядження та оподаткуванні коштів на відрядження, авансові звіти, підтверджуючі документи

5 Грудня

Нові доповнення з 7 листопада 2023 року. Зміни при нарахуванні добових, чим замінити недійсне. Посвідчення про відрядження, чи потрібне воно та коли завіряти банківські документи, відрядження у додатку 4ДФ, переклад документів та практичні приклади та пояснення бухгалтеру про те, як проходять сучасні податкові перевірки (розвіємо міфи): як та що вимагають, перевіряють, як та коли донараховують ПДФО, військовий збір та податкові штрафи.

Вартість участі у вебінарі 2150,00 грн. без ПДВ
Вартість участі у семінарі 3150,00 грн. без ПДВ
Можлива оплата з ПДВ

Доповідач:

Мойсеєнко Тетяна
Шеф-редактор компанії “7eminar”, податковий консультант, експерт з трудового права та кадрового обліку, автор численних статей з оплати праці та трудового законодавства.

Програма

 1. Авансові звіти: зміни з 7 листопада до Інструкції про відрядження по Україні та за кордон. Коли подавати авансові звіти можна в усіх випадках? Строки подання за правилами Інструкції (не відповідають правилам Податкового кодексу).
 2. Авансові звіти&бухгалтерська довідка: приклади складання, правила відораження в бухгалтерському обліку.
 3. Як підтвердити відрядження або Посвідчення про відрядження «go bye-bye»: підтвердні та ніші документи, зміни з 7 листопада в Інструкції про відрядження. Як бути з недіючою формою «Посвідчення про відрядження» та які кроки потрібно закріпити в політиці підприємства, аби затвердити форму посвідчення. Чим можна замінити посвідчення про відрядження, приклади документів.
 4. Банківські виписки/платіжні інструкції: усі випадки коли такі документи (не)потрібно засвідчувати працівнику в банку. Прикладні кейси.
 5. Розрахункові документи від підзвітної особи: як мають бути оформлені, для того щоб бухгалтерія їх прийняла до витрат. Вимоги до їх складання та оформлення: чеки РРО, товарні чеки ФОПів, квитанції до прибуткових касових ордерів, проїзні квитки на потяги, маршрутки, автобуси тощо.
 6. Таксі без чеку РРО, міжміські маршрутки з «хибними квитками»: чи можна повернути працівнику кошти по таким витратам? Варіанти документального оформлення та оподаткування, відображення в додатку 4ДФ.
 7. Відрядження у додатку 4ДФ: які підзвітні суми відображаємо в додатку 4ДФ та з якими ознаками доходів? Чи потрібно ФОПів з чеків РРО та готелів, перевезень відображати у додатку 4ДФ?
 8. Добові зміни з 01.01.2024: які суми добових по Україні не оподатковуємо та при яких умовах.
 9. Добові на закордонні поїздки: як розрахувати суму, зміни з 7 листопада в Інструкції про відрядження, який варіант розрахунку добових обрати підприємству? Курсові різниці в обліку та з метою оподаткування: як не заплутатися.
 10. Інші витрати у відрядженні: які документи має надати працівник за проживання, харчування, страхування тощо. Туристичній зір в рахунку на проживання.
 11. Переклад документів (іноземні підзвітні): не право, а обов’язок! Як правильно перекласти підтвердні/розрахункові іноземні документи. Податкові ризики відсутності перекладу іноземних документів.
 12. Запрошення, договори, протоколи про наміри та інші обов’язкові документи, які підтверджують зв’язок з відрядженням: податкові ризики відсутності таких документів.
 13. Практичні приклади та пояснення бухгалтеру про те, як проходять сучасні податкові перевірки (розвіємо міфи): як та що вимагають, перевіряють, як та коли донараховують ПДФО, військовий збір та податкові штрафи.
 14. Відповіді на запитання

Вартість участі у вебінарі 2150,00 грн. без ПДВ
Вартість участі у семінарі 3150,00 грн. без ПДВ
Можлива оплата з ПДВ

Місце проведення:
м. Київ, вул. Михайлівська,1/3, готель “Козацький”

Категорія: Для бухгалтера